Fascynująca Koalicja Europejska w Polsce zgromadziła partie na tyle różne, że o jej programie nie może być mowy. Dziwne połączenie interesów ludzi żądnych wpływów i nic więcej. Acha! Jeszcze ci ludzie z całych swoich serc pragną odsunąć od władzy PiS. Czekam teraz na hasła kampanii wyborczej tej koalicji nienawiści i żądzy.

Na szczególną uwagę od soboty zasługuje w tej koalicji PSL, bo jednak konserwatywny charakter tej wiejskiej przecież organizacji zupełnie nie łączy się ze swobodą obyczajową SLD, Zielonych czy pani Nowackiej z PO. Czy PSL może jest już za ślubami homoseksualnymi? Czy PSL chce wyprowadzać religię ze szkół? Czy, pójdźmy dalej, może PSL chce zamknąć na wsiach kościoły i grać w nich disco polo? Myślę, że PSL zrobił największą przysługę PiS i przekazał tej partii większość swoich wyborców. Nie wyobrażam sobie udziału w wyborach moich znajomych z wiosek w różnych częściach Polski, którzy popierają gejów, wegetarian i … cyklistów. Hi, hi, hi…  Tęczowa koniczynka nie przyjmie się w Polsce.

Analizowanie wystąpień przedstawicieli tej koalicji jest poniżające po ostatniej konwencji PiS. Twierdzenie, że PiS realizuje pomysły konkurencji z PO przy jednoczesnym podkreślaniu niebotycznych kosztów tych pomysłów, które mają pogrążyć budżet państwa, to chyba totalny brak rozumu. No chyba że własne pomysły uważa się za nierealizowalne.

Piotr Tomski

3 uwagi do wpisu “Tęczowa koniczynka PSL

    1. Z PSL nigdy nie wiadomo, co jest żartem, a co jest prawdą. Aż boję się teraz postulatów wolności seksualnej na wsi, które mogą przecież w koalicji z Zielonymi (pani Grodzka kiedyś od Palikota) skończyć się źle dla ludzi i zwierząt. 🤣🤣🤣 Pozdrawiam.

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s