I dalej Polska będzie na wzór Izraela faszystowski krajem w środku Europy – otoczonym ze wszystkich stron wrogami śmiertelnymi. Tego chce PiS w sojuszu z Trumpem i jego zjudaizowaną rodzinką, która częściowo pochodzi z krwi morderców Narodu Polskiego? A co dalej? Honor i śmierć! Za Srebrnego Prezesa!

Rea Kushner urodziła Charlesa Kushnera, który spłodził Jareda Kushner, który ożenił się z Ivanką Trump. Rea Kushner była w getcie w Nowogródku (przed 1939 rokiem polskie miasteczko) i po ucieczce z tego getta dołączyła do oddziału braci Bielskich, którzy są znani z tego, że mordowali Polaków w czasie Drugiej Wojny Światowej. Ot i cała historia. Polacy dzisiaj w zamian będą ponosić koszt roszczeń żydowskich, a do tego pan Pompeo będzie chwalił stalinowskich oprawców.

Polskie władze zostały poniżone, upokorzone i wykorzystane jak dzieci przez bandę pedofilów. Donald Trump siedząc teraz przy szklaneczce whisky ze swoim zięciem musi mieć niezły ubaw. Izraelczycy teraz muszą mieć niezły ubaw po zwolnieniu z odpowiedzialności karnej wszystkich oprawców Polaków, którzy współpracowali z Rosją radziecką. Śmiałbym się razem z nimi, ale przecież za ten śmiech zapłacili moi rodzice, ja płacę i będą płaciły moje dzieci oraz wnuki, a to już zabawne nie jest.

Śmialiśmy się z prezydenta Bronka Komorowskiego, że chciał lasy państwowe oddać Żydom za ich roszczenia. Okazuje się to całkiem dobrym i mało kosztownym pomysłem w relacji do trzystu miliardów dolarów w nieruchomościach miejskich i złocie z polskich depozytów w Londynie.

Piotr Tomski

 

2 uwagi do wpisu “Zrealizujcie roszczenia żydowskie i co dalej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s