Z wystąpienia pana prezydenta Trzaskowskiego w telewizji zrozumiałem, że będzie przed nienawiścią bronił w Warszawie i wspierał wszystkich, ale i ze wszystkimi będzie walczył. Głupota telewizyjna nie ma granic, zwłaszcza kiedy redaktor prowadzący się uśmiecha po wspomnieniu odczłowieczenia i mówi, że nazwanie kogoś szarańczą (takiego terminu użył jeden z głównych POKOmonów) jest właśnie odczłowieczeniem, a totalny głupek mówi, że nie jest, że gorszym odczłowieczeniem jest nazwanie kogoś zdrajcą i sługusem obcych państw, bo to wyklucza ze wspólnoty i … odczłowiecza. No po prostu cyrk. Jasny cyrk! Użycie słowa „jasne” w różnych wersjach przez wyżej wymienionego było przy tym żenujące. Polecam ten występ każdemu, kto chce zobaczyć przepis na samozagładę.

Nie chcę być gołosłownym, przytoczę więc cytat z „DoRzeczy” nr 4/2019:

fe6eceeb-aefb-4d31-b043-1013d40cd65e

Dla pana Trzaskowskiego jasny był też udział polityków przeciwnej mu opcji w zabójstwie pana Adamowicza. Żeby było jasne, to politycy PiS ponoszą odpowiedzialność za działania psychopaty w Gdańsku. Jasne. Odlot. Założę chyba klub zwolenników odlotu w kosmos prezydenta Trzaskowskiego. Skoro pan Owsiak chciał wyje…ać Panią Krystynę Pawłowicz w kosmos, to ja chyba mogę to odnieść do wyżej wymienionego prezydenta. U pana Owsiaka to nie była nienawiść.

Jasne w tym wszystkim jest dla mnie jedno: POKOmony z panem Trzaskowski na czele tak się gubią w ogólnym przekazie, że trzeba wiele cierpliwości nawet w ich najtwardszym elektoracie, żeby w ten pokręcony i zakłamany przekaz dalej wierzyć albo trzeba wyłączyć całkowicie myślenie. Magdalena Adamowicz twierdzi, że jej męża zabiły słowa. Jasne! Psychol bez przeszkód wbiegł na scenę i zakrzyczał na śmierć męża pani Magdaleny. Jasny gwint!

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s