Naruszanie zasad jest chyba specjalnością współczesnych ludzi, ale przypadek Małgośki Gersdorf jest takim skupieniem tych naruszeń, jakiego jeszcze świat współczesny nie widział. Dlaczego? Może dlatego tak się stało, bo funkcjonowanie tej kobiety opiera się na bardzo wielu zasadach pisanych i też niepisanych, a do tego współczesny człowiek ustalił tyle ogólnych zasad tak zwanej poprawności politycznej, że zasadniczo ludzkość wkrótce może wyginąć razem ze sprawą Małgośki.

Muszę zaznaczyć, że Małgośka jest dla mnie osobą odrażającą. Tak. Nie widzę powodu, dla którego miałbym nie używać słowa: odrażającą. Czy jest zwykłą kryminalistką, której nie można osądzić, bo chroni ją całe sędziowskie towarzystwo wzajemnej asekuracji? Czy jest zaprzańcem oczerniającym ojczyznę w obcych krajach? Czy jest istotą pozbawioną rozumu przy braniu w ręce tego, co jej dają? Czy gwarantuje istnienie w Sądzie Najwyższym „układu” do wydawania odpowiednich wyroków dla odpowiednich ludzi za odpowiednie pieniądze? Nie będzie oficjalnych odpowiedzi. Małgośka jest nietykalna w Polsce i w Europie.

Partia rządząca stała się równie odrażająca, jak powyżej wymieniona Małgośka. Dlaczego?! Ta partia nie potrafiła sobie poradzić z Małgośką i jej promotorami. Ta partia jest partią niemocy, kapitulacji, kroków w tył i padania na twarz. A gdzie są ludzie, na których głosowałem? Gdzie są obietnice wyborcze? Gdzie jest poczucie godności? Nie ma już nic.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s