Każdy obserwator życia politycznego w Polsce, który żyje od około pięćdziesięciu lat na ziemskim padole, zna dokładnie historię działalności politycznej braci Kaczyńskich. Niestety, los sprawił, że pozostał z nami tylko jeden z braci, ale ich wspólny udział w większości politycznych „dzieł” jest oczywisty. Bracia się uzupełniali, wspomagali i wspierali na każdym kroku. Bracia mieli do takiej postawy pełne prawo i chyba to jest jedyna ich zaleta w moich oczach, bo jako wyborca PiS od wielu lat przyznam się, że na PiS głosowałem mimo panów Kaczyńskich, że na PiS głosowałem z nadzieję na zmianę kierownictwa tej partii, zwłaszcza ostatnio przy ogromnej pracy pani Szydło i pana Macierewicza.

Bracia Kaczyńscy byli filarami okrągłego stołu. Film zrobiony przez pracowników Kiszczaka w Magdalence pokazuje Lecha Kaczyńskiego w bardzo wąskim gronie ludzi biesiadujących i świętujących ułożenie się ze zdrajcami. Na filmie możemy doskonale zobaczyć, jak Michnik, Wałęsa, Frasyniuk i właśnie Kaczyński dosłownie włażą w dupę Kiszczakowi. No i właściwie tam powinni zostać na wieki wieków.

Bracia Kaczyńscy po okrągłym stole zostali najbliższymi współpracownikami Wałęsy, który ich pogonił już w czasie swojej prezydentury, kiedy zorientował się dzięki swojej przebiegłości, że bracia go po prostu oszukują, wiążą się z dziwnymi ludźmi nawet według standardów Wałęsy i robią za jego plecami dziwne interesy, z których zyskami nie chcą się dzielić.

Czy powyższe informacje nie wystarczą dla przebudzenia? Jarosław Kaczyński jest ostatnim rycerzem okrągłego stołu, który czuwa nad wykonaniem tamtej umowy. Trzydzieści lat kłamstwa i wmawiania Polakom, że bracia Kaczyńscy są uczciwymi patriotami, a w rzeczywistości przez trzydzieści lat wspólnie z innymi czuwali, żeby Polacy nikogo nie mogli rozliczyć za zbrodnie PRL. Ten tak zwany mit założycielski III RP to jest właśnie Jarosław Kaczyński we własnej osobie. Problem mają ci, którzy tego nie widzą, bo nigdy nie będą wolnymi ludźmi.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s