Sprawa sprowadzania do Polski obcokrajowców chyba najbardziej podzieliła prawicową stronę polskiego Internetu. Nie wiem tak naprawdę, co w tej kwestii kombinuje obecnie polski rząd, ale wiarygodność rządzących jest już na dnie i chyba dlatego ludzie o prawicowym światopoglądzie zaczynają ich oskarżać o wspieranie imigracji i w ogóle wspieranie multikulti w Polsce.

W parlamencie europejskim za to oskarża się Węgry o naruszanie europejskich wartości przez odmowę przyjmowania imigrantów. Premier Orban nie ustępuje nawet na krok i zapewnił dzisiaj, że Węgry będą zamykać swoje granice przed obcymi. Polscy politycy związani z PiS deklarują wsparcie dla Węgrów, ale z drugiej strony sam premier Morawiecki często mówił o potrzebie zatrudniania obcokrajowców w Polsce, bo nie ma komu pracować. Czy Węgrzy nie mają problemu z brakiem rąk do pracy? Czy może w PiS gubią się w „przekazach dnia”? Nie wiem, a wiedzieć bym chciał. Mam dość tych sprzecznych wypowiedzi, kluczenia i zmiany zdania w tak istotnych sprawach. Jednoznaczne stanowiska posła Tarczyńskiego czy posłanki Sobeckiej nie wystarczą, bo do tego pojawiają się głosy, że Kaczyński oszukuje i poniżą totalną niewiedzą również posłów PiS.

Chciałbym mieć nadzieję, że prawicowi internauci mylą się, kiedy stwierdzają wielkie oszustwo PiS w kwestii imigracji, ale z kolei dzisiejsza decyzja o podniesieniu płacy minimalnej w Polsce o jakieś grosze tej nadziei mnie pozbawia. Niskie pensje w Polsce rodzą konieczność wpuszczania na rynek pracy obcych i koniec.

Piotr Tomski

2 uwagi do wpisu “Multikulti w Polsce

  1. Niestety raczej prawicowi internauci się nie mylą. Wystarczy spojrzeć na oficjalne dane rządowe odnośnie migracji na stronie migracje.gov.pl. Działania Morawieckiego wynikają z podpisanej deklaracji proimigranckiej z Marrakeszu i realizowanej przez PiS Agendy 2030 ONZ. I jedno i drugie zakłada masową migrację i multikulti. O tym oczywiście w TVPiS ani słowa (w WSI24 także). Dla mnie jakiekolwiek złudzenia że PiS rządzi Polską się skończyły w momencie gdy wymieniono panią Szydło na bankstera Morawieckiego jako premiera. Od tej chwili zaczął się właśnie szybki napływ imigrantów. A Morawiecki został powołany po kolacji szabasowej u Danielsa, na której był on, Gliński i jeszcze parę osób z PiS. Gdzieś widziałem zdjęcie z tej kolacji z członkami PiS i Morawieckim w jarmułkach. Zatem nie mam już dzisiaj złudzeń, że to nie PiS rządzi Polską, ale syjonistyczni banksterzy i ideolodzy. A żeby to ukryć narodowi się sączy do uszu dla zmyłki patriotyczną retorykę i przekupuje go jego własnymi pieniędzmi licząc że się nie zorientuje o co tu naprawdę chodzi. Wielu pewnie zwiodą, ale nie mnie.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s