Kłócą się wszyscy ze wszystkimi w Polsce, w Europie i na świeci. Może nie ma w tym nic dziwnego, bo ludzie zawsze się kłócili, ale ostatnio mam wrażenie, że te kłótnie stają się celem samym w sobie. Kiedy już dochodzi do jakichś porozumień, lekkich kompromisów czy nawet negocjacji, to pojawia się ktoś, kto roznieca nowy ogień niezgody.

W minionym tygodniu wystąpił w roli jedynego sprawiedliwego od praworządności w Europie prezydent Francji, który stwierdził, że kończy się pobłażliwość Europy dla łamania praworządności w Polsce i na Węgrzech. Facet, który spotyka się z Putinem, kiedy ten wydaje wyrok śmierci na nieistotnego i zapomnianego szpiega w Wielkiej Brytanii, mówi ciągle o praworządności. Rosjanie użyli przecież zakazanej broni chemicznej na terytorium kraju zaprzyjaźnionego z Francją.

Wypowiedź prezydenta Macron’a przypadkowo zbiega się z buntem polskich sędziów. Ha! Zupełny to jest przypadek. Europa definitywnie chce przejąć kontrolę nad Polską i trzeba do tego dorobić usprawiedliwienie. Polska znowu idzie w złym kierunku z punktu widzenia Europy, dlatego trzeba podjąć szybkie działania. No właśnie. Prostytutki Putina mogą narobić międzynarodowego bałaganu.

Piotr Tomski

4 uwagi do wpisu “Francuska prostytutka Putina

 1. Zgoda tylko, że jak dotąd Wielka Brytania nie przedstawiła żadnych dowodów na to, że to rosyjskie słuzby otruły Skripala. To, że użyli rzekomo Novichoku nie bardzo trzyma się kupy, bo jakby chcieli go faktycznie sprzątnąć to by np. go otruli albo upozorowali wypadek, a nie używali gazu wskazującego na Rosję. Poza tym Nowiczok był produkowany także w Uzbekistanie i po rozpadzie ZSRR to USA przejęło kontrolę nad zakładami które go produkowały. A skoro tak to i technologie zapewne też przejęli, a więc mogli go sami wytworzyć lub dać technologie Brytyjczykom, a ci go wyprodukowali, użyli na Skripala w celu prowokacji i oskarżyli Rosję. I co ciekawe po tym jak Skripal trafił do szpitala to był tam akurat specjalista od gazów bojowych i wiedział, że Skripala otruto Nowiczokiem i jakie antidotum trzeba podać. Cóż za niezwykły zbieg okoliczności!? Ja w takie przypadki nie wierzę. pisałem już o tym u siebie https://wolnislowianie.wordpress.com/2018/03/24/operacja-skripal-to-akcja-falszywej-flagi/

  Polubione przez 1 osoba

  1. Brytyjczycy przedstawili zapisy z monitoringu, ale w przypadku służb nigdy dowody nie są w pełni wiarygodne i nie o to chodzi. Jednak moim zdaniem po sprawie Litwinienki złudzeń w kwestii polityki Putina nie można mieć. W przypadku Skripala mogło chodzić właśnie o chaos, podejrzenia i zamieszanie. Inny cel. Ale to są tylko moje dywagacje. Ja uważam Putina za zbrodniarza, jak zresztą wszystkich polityków radzieckich. Pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Z tym Litwinienką to sprawa wcale nie jest jasna, bo także nie ma przekonujących dowodów na to, że Putin kazał go otruć Polonem. Piszą o tym i podważają raport na temat okoliczności jego śmierci w The Guardian. https://www.theguardian.com/world/2016/feb/05/litvinenko-report-get-it-wrong-putin Putin to stary KGBowiec i święty na pewno nie jest, ale jak się rozważy jak to USA „zaprowadzało demokrację” w Libii, Iraku czy Syrii i ilu ludzi przez nich zginęło to wcale lepsi nie są. Różni ich tylko to, że media tak u nas jak i na zachodzie wszystko co robi USA przedstawiają w dobrym świetle a wszystko co robi Rosja w złym. Mówiąc językiem Geremka są to fakty prasowe. A fakty prawdziwe mogą być i często są inne.

  Polubienie

  1. Zgoda, ale ja nie szukałbym autorytetów pomiędzy konfidentami polskich, komunistycznych służb. Amerykanie są zbrodniarzami równymi Putinowi i niczego to nie zmienia. Kariera faceta, który dał się nagrać z Litwinienko i zwłaszcza jego publiczne wyjaśnienia tego zdarzenia, mnie osobiście przekonały do roli Putina w sprawie. Oczywiście nie muszę mieć racji. Hi, hi… Pozdrawiam.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s