Głosowałem na PiS między innymi dlatego, że bardzo zabolało mnie nazwanie polskiego państwa kupą kamieni z ch… i d…. Zrobił to zresztą minister odpowiedzialny za resort, który właśnie o sile państwa decyduje. Miałem nadzieję po wyborach w 2015 roku, że siła państwa polskiego będzie odbudowana. No i co? No i nic!

Takiego państwa z dykty na kupie kamieni nie było chyba jeszcze nigdy w historii Polski. Polski rząd drży ze strachu przed izraelskimi faszystami i zabiega o poklepanie po plecach przez amerykańskiego pajaca na stanowisku prezydenta, który nie wie, co którego dnia mówi. Podobno bezpieczeństwo Polski jest w rękach tego pajaca i tych faszystów. A pajac puści bąka po obfitej kolacji z ruskimi agentami i niczym domek z kart polskie państwo z dykty się rozpadnie.

Garstka czubków demonstruje przed budynkami parlamentu, a świat widzi w nich cały naród. Opozycja polityczna jest natomiast dla świata jedyną reprezentacją uciskanego narodu, bo rządzący Polską „fachowcy” nie potrafią nawet w sferze informacyjnej pokazać światu prawdy czy logicznie wyjaśnić sytuacji formalno-prawnej w Polsce.

Na każdym kroku mamy państwo z dykty, a propaganda sukcesu w publicznej telewizji przekroczyła już normy z czasów głębokiego Gierka. Wkrótce będziemy trzecią gospodarką Europy i może drugą na świecie. Tak. Jest to możliwe w TVP.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s