Relokacja imigrantów stała się faktem. Sukces przeciwników relokacji jest też sukcesem jej zwolenników, a zatem rozsądnie myślący ludzie nie powinni czytać i słuchać opowieści polityków z różnych rejonów Europy, bo podawane są wykluczające się wersje uzgodnień. Relokacja będzie dobrowolna, a zatem będzie relokacja. Nie będzie relokacji przymusowej, to nie znaczy, że relokacji nie będzie w ogóle.

W Polsce pojawia się coraz więcej ludzi obcych rasowo na ulicach dużych miast. Zaklinanie rzeczywistości i mówienie, że taka obserwacja jest już rasizmem, niczego nie zmieni. Ludzie różniący się od Polaków wyglądem i zachowaniem są, a oficjalnie mówi się, że ich nie ma albo nie powinno ich być. W ciągu ostatniego roku byłem dwa razy w Warszawie i widziałem ogromny progres tego zjawiska.

Polski premier ogłosił sukces i zakończenie problemu relokacji w sposób, o jaki zabiegał polski rząd przez dwa lata. Wszystko byłoby jasne, gdybym słuchał tylko premiera Morawieckiego. No może gdybym jeszcze słuchał premiera Orbana. Jest jednak Internet i swobodny dostęp do informacji z całego świata. A świat mówi o porozumieniu i stworzeniu całego systemu do relokacji poprzez regionalne ośrodki do weryfikacji imigrantów. Włosi są zadowoleni, bo cała Europa pomoże im w relokacji imigrantów. Grecy są podobnie zadowoleni. Wszyscy mówią o uruchomieniu relokacji. Jeśli rzeczywistość nie biegnie w kilku wersjach obok siebie, to wkrótce do Polski przyjadą pierwsi imigranci relokowani. Dobrowolnie!!!

Sukcesy premiera Morawieckiego powalają. W jednym tygodniu Żydzi napisali mu ustawę o IPN i Europa wreszcie wcisnęła mu imigrantów. Jest super!!! Jeżeli w tym samym tygodniu dodać jeszcze bunt sędziów z Sądu Najwyższego, to sytuacja robi się bardzo „wesoła”. A mamy przecież wakacje.

 

Piotr Tomski

2 uwagi do wpisu “Dobrowolnie zamiast przymusowo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s