Obudź się Polsko! Takie hasło powinno brzmieć dzisiaj w całej Polsce w związku z wysłuchaniem naszego ministra w sprawie naruszeń „praworządności” w Polsce. Obudź się Polsko i powiedz europejskim elitom: dość.

Toczy się właśnie walka o władzę między europejskim elitami a demokratycznie wybranym rządem polskim, co jest tak absurdalne, że tylko nawoływanie do udziału w rządzie na wzór średniowieczny biskupów katolickich byłoby bardziej absurdalne. No bo jeśli podstawą praworządności mają być gwarancje nietykalności dla „leśnych dziadków” z PRL-u ulokowanych dożywotnio w Sądzie Najwyższym, to wchodzimy na pole ideologii, może nowej religii i zupełnie nierealnego oderwania elit od reszty społeczeństwa.

Dzisiejsze wystąpienie ministra Szymańskiego jest upokorzeniem Polski, ale tak naprawdę pokazuje do czego doszła Europa. Demokracja liberalna doprowadziła Europę do dyktatury tak zwanej „poprawności polityczne”, w której prawa mniejszości znaczą więcej od praw większości. Ostatnio na przykład prawa homoseksualistów do uznania ich związków są ważniejsze od woli większości parlamentarnych w kilku krajach europejskich, które jeszcze nie uległy dyktatorskim naciskom Europy. Dwa lata temu tym elitom nie przeszkadzało, kiedy prezes Rzepliński w Trybunale Konstytucyjnym wprowadził nową zasadę „wyższej konieczności” ponad domniemanie konstytucyjności ustaw i tym samym po prostu popełnił przestępstwo. Pozbawiona podstaw prawnych decyzja jednego pana była dla Europy lepsza od obowiązującego prawa i od woli przedstawicieli narodu w Sejmie.

Obawiam się teraz, że upokarzanie Polski potrwa dłużej, a obecny rząd jest zbyt uległy. Nie były potrzebne żadne ustępstwa, bo po stronie Europy nie chodzi o kompromis, porozumienie czy negocjacje. Europie chodzi o ścisłe podporządkowanie Polski. Polacy mają być posłuszni i mają wykonywać polecenia, pracować oraz się uśmiechać na samo łaskawe spojrzenie „panów” z Europy.

Piotr Tomski

Jedna uwaga do wpisu “Polska znowu upokorzona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s