Dla jasności muszę napisać, że prezesa PSL nie lubię i uważam za wyjątkowego szkodnika społecznego. Jego słowa o premierze Morawieckim jednak były wspaniałym podsumowaniem upadku „dobrej zmiany” i w ogóle całego naprawiania Polski przez PiS. Jak może pouczać w kwestiach patriotyzmu kogokolwiek osoba jeszcze niedawno pracująca dla… „zagranicznych inwestorów”.

PiS szczyci się wykonywaniem obietnic wyborczych i realizacją programu. Czy przed wyborami w 2015 roku ktoś słyszał o panu Mateuszu Morawieckim? Jeśli ktoś o nim słyszał jako o przyszłym wicepremierze Polski z ramienia PiS, to proszę o informację. Starałem się pilnie śledzić polską politykę i ja wtedy o tym panu nie słyszałem. Pani Szydło miała zostać premierem i tak się stało, ale jej zastępca wyskoczył niczym królik z kapelusza.

Najbardziej obrzydliwym zjawiskiem była zmiana stosunku tego ”królika” do kredytów frankowych w czasie pracy dla banku i po wyborach. To już nie jest hipokryzja. To jest wcielone zło. Nie dajmy się oszukać. Ten pan jest wyjątkowo złym człowiekiem. Zarobił miliony złotych na udzielaniu kredytów frankowych Polakom i wyprowadzaniu zysków z tego procederu poza Polskę, a teraz udaje patriotę i socjalistę. Niech najpierw odda każdą zarobioną nieuczciwie złotówkę i przeprosi za błędy, a dopiero po tym może coś mówić do innych.

Piotr Tomski

 

 

2 uwagi do wpisu “Na żołdzie międzynarodowej finansjery

  1. O „frankowiczów” miał się upomnieć PAD. Te frankowe przekręty złamały życie wielu rodzin. Mówi się: wiedzieli co robią. Otóż nie wiedzieli! Byliśmy młodą demokracją, dopiero uczyliśmy się /uczymy kapitalizmu. Też brałam wtedy kredyt, ale pani z mojego banku stanowczo mi poradziła: bierze się kredyt w takiej walucie, w jakiej się zarabia. Można? Można. Tyle, że ten mój uczciwy bank został wykupiony przez polski Alior…Widać, że jak nie oszukasz, to splajtujesz 😦

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s