Nie wiem, kto wymyślił to hasło w związku z karierą pana premiera Morawieckiego, ale ozłociłbym go za trafność, mądrość i sprawiedliwość. Niestety. Premier Morawiecki jest największym nieporozumieniem politycznym w historii Polski, bo w jego przeszłości jest to wszystko, co w przyszłości Polski ma być bezwzględnie zwalczane. Jego obecne wywody o solidarności społecznej pasują do jego prezesowania bankiem zagranicznym za kilka milionów złotych rocznie dokładnie tak, jak pasuje pięść do nosa. Nikt zdrowy na umyśle nie wierzy zresztą w słowa świeżo nawróconego bankstera. Po co więc dalej ośmieszać PiS i cały ten układ rządzący? Czy rzeczywiście nadeszły czasy bardzo podobne do gierkowskich?

Długo byłem wierny telewizji publicznej i jej programom informacyjnym, ale propaganda płynąca z tej telewizji po prostu mnie przerosła. No i nie mam do oglądania żadnej telewizji informacyjnej, bo propaganda telewizji komercyjnych jest w drugą polityczną stronę jeszcze gorsza, a ustalanie faktów najlepiej przebiega w Internecie. Tym sposobem dzięki premierowi Morawieckiemu, na którego już szczerze mówiąc nie mogę patrzeć, wyleczyłem się z nałogu oglądania telewizji informacyjnej.

Chciałbym jeszcze jeden problem poddać pod rozwagę Polaków. Pan Morawiecki jako bankster zagranicznego banku kreował polskie pieniądze, które w dużej części w zyskach tego banku były wyprowadzane z Polski. Czy ktokolwiek badał ten problem wykreowanych złotówek, które poszły do Europy? Czy ktokolwiek w polskich organach ścigania zajmie się tym problemem? No właśnie. Prokurator Generalny jest podwładnym pana Morawieckiego i chyba to wystarcz za odpowiedź.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s