Po tym święcie do bólu przypominającym polskie totalne zawirowanie historii, w którym przyzwoici ludzie honoru musieli umierać i ustępować przed pospolitym złem, przyszło mi kolejny raz słuchać w polskojęzycznych mediach o rodzącym się faszyzmie czy nacjonalizmie. Unikam już wszelkiego kontaktu z tymi mediami, ale przypadkowo włączyłem telewizję i na pierwszej pozycji do odtwarzania była właśnie amerykańska stacja polskojęzyczna prowadzona przez „uczniów” zbrodniarzy komunistycznych. No i usłyszałem kilka zdań jadu na temat marszu narodowców w Warszawie, co było ich zdaniem prawie zbrodnią, którą dodatkowo wspierała policja. Koszmar!

Najgorsze jednak nie były te występy we wrogich Polsce mediach. Najgorsze było pewne zdarzenie w szeregach rządzących Polską, po którym chyba już definitywnie straciłem zaufanie do tych szeregów. Chodzi mianowicie o pewnego generała, który otrzymał dostęp do tajemnic, chociaż wcześniej go stracił. Ogłaszanie tej decyzji w takim dniu było wielkim błędem i policzkiem wymierzonym środowisku patriotycznemu. Nie da się teraz inaczej tego zinterpretować, a zaufanie z przemówień staje się mrzonką – marzeniem cwaniaka, któremu się wydaje, że otaczają go sami frajerzy. Ta decyzja po prostu domknęła sprawę pana Macierewicza. Koniec i kropka!!! Tej decyzji się spodziewałem, bo cały układ rządzący Polską jest coraz bardziej … klarowny.

Najgorsze wobec powyższego jest to, co wiele osób ostatnio pisze: denerwujemy się, a i tak przy najbliższych wyborach zaciśniemy zęby i zagłosujemy na PiS, bo przecież nie ma innej, realnej alternatywy. No właśnie. Proszę mojego Boga, żeby ta alternatywa powstała i pamięć o bohaterach narodowych nie była już nigdy zasłoną dla nikczemnych decyzji nikczemnych polityków.

Piotr Tomski

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s