Polski rząd podobno zgodził się po presją władz Izraela na zamrożenia zmian wprowadzonych nowelizacją ustawy o IPN. Izraelskie media odtrąbiły sukces i ma być teraz dobrze. To znaczy: Żydom ma być teraz dobrze. A gdzie w tym jest prawda? No właśnie. W całej tej sprawie prawda, rozum i rzeczywistość nie miały żadnego znaczenia, a liczyła się wyłącznie gra polityków i dziennikarzy skierowana na kreację własną. Podeptali pamięć milionów istnień ludzkich i są zadowoleni z siebie, bo zmroziło im żydowskie móżdżki.

Polskie móżdżki zresztą też zmroziło w dość dużej liczbie. Niestety. Kiedy patrzę na ludzi z polskojęzycznych mediów niemieckich, amerykańskich czy „zegarkowych”, to rozumiem dzięki tym obrazom, że w czasie ostatniej wojny światowej działali ich przodkowie i Żydzi się ich po prostu bali. Ja również się ich boję i chyba wiem do czego są zdolni oraz do czego mogą doprowadzić Polskę i Polaków.

Trzeba teraz będzie rozgrzać te wszystkie zmarzliny i może je zagotować. Najlepsza do tego będzie prawda. Prawda tak ich grzeje, że się gotują i pienią. Hi, hi, hi… Prawda głoszona z dachów polskich wieżowców zmiecie ich ze szczytów hipokryzji i zapanuje na całym świecie spokój. Gdyby słowa Chrystusa miały moc sprawczą dla każdej prawdy, którą ktoś próbuje zataić, to świat byłby szczęśliwy. Prawda jednak w kwestii relacji Polaków z Żydami zwycięży, ponieważ sami Żydzi do tego zwycięstwa doprowadzą. Jak?! Świat Żydom nie wierzy i w dystansie czasowym będzie głoszona prawda, a żydowski przekaz o holokauście w całej poprawności politycznej zostanie pogrzebany na ołtarzu chwały Islamu. Myślę do tego, że na tym ołtarzu polegnie już niedługo wielu Żydów, którzy znowu stracili rozum.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s