Mam od kilku dni wrażenie, że przeniosłem się do innej rzeczywistości. Polacy w tej nowej rzeczywistości zostali oprawcami Żydów, a nawet uznano Polaków za nazistów i piewców Hitlera. A za wszystkim teraz stoją właśnie Żydzi. Jeśli kiedyś można było uznać za wymysły i teorie spiskowe przypisywanie Żydom antypolonizmu, to teraz mamy jawne dowody żydowskiej niechęci czy nienawiści do Polaków. Jest mi zwyczajnie przykro, ale musimy zejść na ziemię i rozwiązać ostatecznie problem stosunków z narodowosocjalistyczny państwem Izrael, a przede wszystkim musimy przeanalizować naszą współpracę z USA, bo wpływ środowisk żydowskich na tę współpracę jest ogromny i dla nas niebezpieczny. Skoro liczy się „kasa” i jest zbiorowa odpowiedzialność międzypokoleniowa, to muszą nam zapłacić odszkodowania za Salomona Morela i setki innych żydowskich oprawców naszego narodu. Tak wygląda ta nowa rzeczywistość. Po żydowsku powiem: oko za oko…

Żydom załączył się zespół działań przypominający syndrom sztokholmski, co w wydaniu władz państwowych i dużych zbiorowości ludzkich jeszcze nigdy nie miało miejsca. Kiedyś musi być pierwszy raz, a żydowska miłość do Niemców w stwierdzeniu, że większość zamordowanych Żydów nawet nie widziała żołnierza niemieckiego, jest po prostu klasycznym dowodem na powyższy syndrom. Jednym z objawów tego syndromu jest działanie przeciwko towarzyszom niedoli, którzy przeciwstawiają się wspólnemu oprawcy. No cóż! Żydom potrzebni są dobrzy psychiatrzy.

Osobom broniącym Żydów (zwłaszcza samym Żydom) polecam dwie czynności na otrzeźwienie. Niech sobie obejrzą film „Pianista” Romana Polańskiego z wielokrotnym powtórzeniem scen o żydowskiej policji w getcie. Niech sobie przeczytają „Meszuge” Isaaca Singera ze szczególnym naciskiem na fragmenty o żydowskim wspieraniu ofiar szoah. Innych przykładów nie podaję, ale wydaje mi się, że autorytet tych dwóch żydowskich artystów wystarczy.

Piotr Tomski

Jedna uwaga do wpisu “Żydowski syndrom sztokholmski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s