Długo dochodziłem do przekonania, że główną przyczyną wszystkich nieszczęść dotykających moją ojczyznę są pospolici zdrajcy, którzy za pieniądze i przywileje od obcych ojczyzn pracują przeciwko mojej ojczyźnie. Bagatelizowanie tej przyczyny jest ogromnym błędem. W moim przypadku mogę na tym stwierdzeniu stanąć, ale w przypadku polityków zbagatelizowanie zdrajców w przestrzeni publicznej jest po prostu zbrodnią, którą można nazwać współudziałem w zdradzie.

Każdy, kto nawołuje do pojednania ze zdrajcami albo w jakikolwiek sposób usprawiedliwia działania zdrajców, popełnia ogromny błąd, za który płacić będą nawet jeszcze nasze wnuki. Niestety! Błędy należy naprawiać. Należy minimalizować ich skutki, kiedy już te błędy zostały określone. Kiedy spotkam teraz jakiegoś osobnika uwikłanego w poprzedniej epoce w system władzy, to po prostu dam mu do zrozumienia, że go nie lubię, nie szanuję i nie mam ochoty na jego towarzystwo. Kiedy spotkam osobnika budującego ten system władzy w poprzedniej epoce, to go opluję i dalsze moje „czynności” dostosuję do jego reakcji; bardzo chciałbym opluć Dukaczewskiego i mam nadzieję, że kiedyś spotkam wyżej wymienionego w jego miejscu pochodzenia, które jest dość blisko mojego miejsca pochodzenia. Hi, hi, hi… Opluć generalską mordę to byłaby przyjemność.

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie znam w tej chwili żadnej siły politycznej w Polsce, która byłaby gotowa ostatecznie usunąć z przestrzeni publicznej wszystkich uwikłanych w funkcjonowanie peerelowskiego państwa, a tylko takie rozwiązanie gwarantuje prawidłowy rozwój kraju. Co wobec tego mają robić polscy patrioci? Hi! Plucie to jest za mało.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s