Jestem zagubiony w niewiedzy po ostatnich wydarzeniach w polskiej polityce. Nie należałem nigdy do klubu fanów Antoniego Macierewicza i nigdy nie byłem zwolennikiem smoleńskich miesięcznic czy apelu poległych z udziałem zmarłych pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku. A jednak teraz jestem fanem Antoniego Macierewicza. I dostaję dreszczy obrzydzenia na widok Owsiaka z jego dzisiejszymi występami w jakiejś dziwacznej orkiestrze samopomocy. Czy uległem brakowi wiedzy? Kiedy uległem brakowi wiedzy? Czy ulegam brakowi wiedzy? No właśnie. Jestem zagubiony.

Jarosław Kaczyński zawołał niczym demiurg albo co najmniej syn demiurga: ufajcie! Tym razem zostałem już obrażony osobiści. Miało być transparentnie, a jest dokładnie tak, jak jest z tym facetem w czerwonych spodniach i kanarkowej koszuli. Ten facet na oczach swoich fanów skłamał na temat finansowania orkiestry w danym roku z pieniędzy zebranych w roku poprzednim i dopiero przytomność jego żony szybko to kłamstwo zamieniała w prawdę. I co? Jarosław Kaczyński nie ma żony i nie będzie komu prostować jego kłamstw, które coraz częściej są oczywiste, jak w oczywisty sposób kłamał na temat konieczności opublikowania aneksu do raportu z likwidacji WSI. Nakłonił też do kłamstw kilka osób przed wyborami w 2015 roku w kwestii powołania na ministra Antoniego Macierewicza. Tak. Kłamstwa są zawsze kłamstwami. Okazało się, że trzeba kłamać wiele razy, żeby znowu wykorzystać Antoniego Macierewicza do czarnej roboty, po czym go odstawić na boczny tor.

Polscy patrioci mają w tej chwili problem. Muszą popierać PiS, bo tylko przy PiS-ie jest nadzieja na rozwój ojczyzny wolnej i suwerennej. Muszą z drugiej strony dać się upokarzać decyzjami, które wyraźnie są ukłonem w stronę wrogów ojczyzny.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s