Mamy kolejne wielkie oszustwo PiS-u, czy ich wrodzony brak inteligencji spowodował taki zapis prawny, który niewiele zmienia w stosunku do poprzednich zapisów dotyczących obrony koniecznej. Człowiek przed sądem zawsze może usłyszeć od sędziego, że akurat jego przekroczenie obrony koniecznej było rażące. Czy PiS nie zdaje sobie sprawy z jakimi polskimi sędziami ma do czynienia? Nie potrafię tego sobie wyjaśnić. Wiem, że pan Ziobro jest bardzo złym i cynicznym człowiekiem, ale żeby tłumaczyć ludziom, iż nie będą odpowiadać za coś, co dalej będzie dowolnie interpretowane przez sąd i wcześniej prokuraturę, to trzeba być po prostu wyjątkowym, sadystycznym draniem, który uwielbia wpychać ludzi do więzienia.

Mam wrażenie, że politykom podoba się robienie z ludzi idiotów. Pan Ziobro już naprawił polską prokuraturę i chciał naprawiać sądy, tyle że zabrali mu w ostatniej chwili zabawki z rąk. Bogu dzięki! Wyjąwszy kilka medialnych spraw, pan Ziobro nie zrobił niczego konkretnego w kierunku poprawy sytuacji w prokuraturze, którą przecież dobrze zna i dobrze wie, co należy zrobić dla doprowadzenia prokuratorów na drogę elementarnej sprawiedliwości. Realizacja wyborczych obietnic w tej kwestii zakończyła się na zmianie ustawy o prokuraturze i przejęciu przez pana Ziobrę „ręcznego sterowania” tą firmą. I nic! Nie słyszałem o aresztowaniach prokuratorów, o których pan Ziobro wcześniej mówił różne rzeczy. Nagle wszyscy prokuratorzy zaczęli pracować idealnie i wyjaśnili panu Ziobro, że za poprzedniej ustawy obiektywnie nie mogli pewnych rzeczy robić, ale oczywiście winne były przepisy.

Radzę więc wszystkim Polakom w Polsce, żeby podczas napadu na ich dom położyli się grzecznie na podłodze i czekali na pomoc.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s