Mówimy bardzo dużo o państwie prawa, które ma się opierać na przestrzeganiu spisanych reguł dla dobra każdego człowieka indywidualnie i wszystkich ludzi razem. Reguły wspomniane określiliśmy dość precyzyjnie w milionach zapisów i uważamy nawet, że na tym opiera się cywilizacja. Dostosowanie do tych reguł wymuszamy na każdym obywatelu świata. No właśnie. Czy wymuszamy to dostosowanie na każdym? Czy na pewno stosujemy równą miarę dostosowania i sankcji za niedostosowanie do każdego? Zastanówmy się nad tym problemem.

Jest wiele uniwersalnych przepisów prawa, obowiązujących w większości krajów świata, których islam permanentnie nie przestrzega, podważa je i jawnie z nich kpi. Jeśli więc mówimy w obszarze ogólnym o państwie prawa, to islam musi zostać zdelegalizowany. Islam musi zostać zdelegalizowany!!!

Pierwszym powodem do delegalizacji islamu jest pozycja kobiet określona przez islam na poziomie niższym od pozycji mężczyzn, pozbawiająca kobiety ludzkich cech i praw. Gwarantowana wszędzie równość wszystkich ludzi wobec prawa islamskie rozwiązanie relacji między mężczyznami a kobietami czyni zjawiskiem nie do przyjęcia.

Drugim powodem do delegalizacji islamu jest pedofilia propagowana jako norma współżycia seksualnego na wzór proroka Mahometa.

Mógłbym mnożyć powody i je szczegółowo opisywać, ale ograniczę się teraz tylko do propozycji hasła: delegalizacja islamu. W oparciu o istniejące przepisy prawa w Polsce można każdemu muzułmaninowi postawić zarzuty w postępowaniu karnym. Zastanówmy się teraz, czy nie jest to słuszna droga? Czy nie należy masowo zawiadamiać prokuratury o przestępstwach popełnionych przez poszczególnych muzułmanów w Polsce?

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s