Pojawił się „wielki myśliciel”, który uznał, że ludzkość znalazła się na końcu historii w związku z dojściem do idealnej formy istnienia. Kiedy przeczytałem wywody Pana Franciszka Fukuyamy, to byłem już pewien, że rozpoczął się największy w historii ludzkości okres ogłupiania mas przez tak zwanych intelektualistów lub „akademików”; to ostatnie określenie ma sowiecką proweniencję i doskonale tu pasuje.

Minęło od powyżej wskazanego momentu ćwierć wieku , a końca historii nie widać, natomiast wiemy już, że na pewno dzisiejsza forma istnienia ludzkości nie jest nawet dobra.

Postaram się więc pisać o tym, jak tę formę istnienia ludzkości ulepszać. Proszę również o pomysły i wsparcie informacyjne na adres: piotr.tomski@op.pl. Jak odsunąć od władzy osobników zepsutych i złych? Jak odgłupić ludzi wychowanych przez wspomnianych akademików końca historii? Spróbujmy. Wystarczy może pisać prawdę? No właśnie. Przywołam słowa Woltera ( trochę zapomnianego myśliciela ) który już w osiemnastym wieku, tworząc oświeceniowe idee, napisał: ” Idź zawsze drogą prawdy, szydząc”.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s